Наша участь у заходах
26.10.2023
Учні 9-Б класу Криворізького Ліцей Кредо відвідали цікавий захід, організований Електротехнічним факультетом Криворізького національного університету. Захід носив профорієнтаційний характер, але при цьому діти познайомилися з особливостями віртуальної реальності, робототехніки і навіть спробували свої сили найпростішому ремонту електромережі. Також дізналися про екологічне енергоспоживання та роботу сонячних електростанцій.
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)