Ліцейські новини

оголошення.pptx

Більше новин 

за покликанням на фейсбук сторінку закладу

новини.pptx

26.11.2023

Відбувся благодійний захід - виставка юної криворізької художниці, учениці 8А класу Sofi "За Осінь цю вдячна ЗСУ". На виставці були представлені унікальні сюжети на осінніх листях. Ми пишаємся тобою та сподіваємося на нові роботи. 

22.11.2023

Вітаємо вчителів української мови та пишаємося здобувачками освіти Мельник Мирославою (11 А клас), Мандрик Анастасією (10 В клас), Дзюбою Анастасією (9 Б клас), Поляковою Софією (8 Б клас), які гідно представили заклад та посіли призові місця у ІІ (районному) етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

20.11.2023

Разом вивчаємо історію і опановуємо цікаві інтерантивні сервіси. Створили інтерактивний плалат "Вулицями Львова"

https://www.thinglink.com/scene/1777742040516264804

Карта історичного центру Львова, для туристів взята з сайту ТОП-ТУР Львів


21.11.2023

21 листопада класні керівники провели для  здобувачів освіти КЛ "Кредо" інтерактивні заходи патріотичного спрямування. 


9-Б 26.10.23.mp4

26 жовтня  2023

 Учні 9-Б класу Криворізького Ліцей Кредо відвідали цікавий захід, організований Електротехнічним факультетом Криворізького національного університету. Захід носив профорієнтаційний характер, але при цьому діти познайомилися з особливостями віртуальної реальності, робототехніки і навіть спробували свої сили найпростішому ремонту електромережі. Також дізналися про екологічне енергоспоживання та роботу сонячних електростанцій.


14 жовтня 2023

 Сьогодні відбувся благодійний забіг "МОДРІВСЬКІ СКЕЛІ" на честь загиблого військового Сергія Лакусті.

Разом зі своїм учнем Сучковим Романом, учнем 8Б класу Ліцей Кредо взяли участь у цьому заході.

Дякую родині Сучкових за участь та підтримку

23.05.23 

Сьогодні у «Бібліотеці на Поштовій» відкрили фотовиставку «Фінська природа очима школярів з міста Еспоо»

Таким чином Кривий Ріг продовжує цикл заходів, присвячених фінській культурі. У 2022 році наше місто почало будувати партнерські відносини з Еспоо - найтехнологічнішим містом Фінляндії. Ми стали містами-побратимами. Наші заклади культури та освіти тепер активно сприяють ознайомленню криворіжців із фінською культурою, традиціями, мистецтвом.

 Сьогодні учні ліцею «Кредо» отримали можливість побачити фінську природу крізь об’єктив юних фінських фотографів. Діти обмінялися враженнями.

 В онлайні з учасниками заходу поспілкувалася українська журналістка, а зараз кореспондентка Національної телерадіомовної компанії Фінляндії YLE, Галина Сергєєва. Вона відповіла на запитання дітей про фінську культуру та побут.

1684506647386501.mp4

Науковий пікнік!

Сьогодні в нашому Криворізькому ліцеї «Кредо» відбулася дивовижно захоплююча подія, що заражає творчістю, надихає на звершення і дає неймовірний поштовх до досліджень світу внутрішнього «я можу все!» та навколишнього світу наук, мови, історії та світу штучного інтелекту. Це наш неймовірний Науковий пікнік!

Сьогодні був відпочинок з можливістю поринути у світ науки, зрозуміти що наука це не щось супер далеке, неосяжне та незрозуміле, а це пояснення того що нас оточує, це можливість пізнати себе та зрозуміти навколишній світ.

Саме сьогодні поринувши в світ пізнання на Науковому пікніку діти мали можливість не лише познайомитись з нашими викладачами та напрямками які ті викладають, але й визначитись з напрямком в якому вони б хотіли розвиватись і пізнавати все більше і більше . Це було занурення в світ фізичних та хімічних процесів, відвідини замку чарівних знань з  географією та англійською, світу сучасних мереж і використання штучного інтелекту, повернення в минуле та відтворення подій історії, захоплююча подорож книжковим світом, створення неймовірно гарних об’ємних робіт з матеріалів що навколо, різноманітність фізичного виховання та перевірка себе на те що може моє тіло.

Дякуємо за чудовий день! Чекаємо на нові зустрічі!

Нових звершень! Натхнення та творчості!


Відбувся відбір та замолення підручників

Відбір та замовлення підручників 19.05.23.pdf
Протокол педради 10 кл.підр..docx

День цивільного захисту (05.05.23)

5 травня у криворізькому ліцеї "Кредо" був проведений "День цивільного захисту" із практичним відпрацюванням освітніх питань з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, порядку дій персоналу та здобувачів освіти на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру та небезпечних подій, надання домедичної допомоги на дошпитальному рівні, з урахуванням вимог безпеки під час особливого періоду 


Криворізький ліцей «Кредо» КМР щиро вітає ученицю 11-В класу 

Істратій (Білоус) Софію 

із зайнятим ІІІ місцем на обласному турі конкурсу-захисту  Дніпропетровського відділення  Малої академії наук України в секції «Літературна творчість». Вона презентувала свою поезію.

   Бажаємо Софії творчих досягнень і нових злетів.

Інформація для випускників

Інформаційний лист навчальний заклад Нац_Поліція.pdf

Учні та вчителі Криворізького ліцею "Кредо" охоче приєдналися до написання радіодиктанту  присвяченому Дню української писемності та мови 

Міський челендж до Дня української писемності та мови

Учні Криворізького ліцею "Кредо" підготували та провели флешмоб у рамках проведення Міського челенджу до Дня української писемності та мови.

З 31 жовтня по 4 листопада в Криворізькому ліцеї «Кредо» проходив "тиждень психології". Тиждень був дуже насиченим на заходи. В  КЛ «Кредо» стартували акції «Лист захиснику» та «Подаруй оберіг солдату». Ліцеїсти  пишуть листи солдатам  та власноруч виробляють оберіги з Українською символікою. 

22.11.2023

Вітаємо переможців конкурсу у формі кросворду "ЗСУ - Вартові України", присвячений Дню Збройних Сил України

Гаращенко Івана    та     Жуковську Єву