Новини

23.05.23 

Сьогодні у «Бібліотеці на Поштовій» відкрили фотовиставку «Фінська природа очима школярів з міста Еспоо»

Таким чином Кривий Ріг продовжує цикл заходів, присвячених фінській культурі. У 2022 році наше місто почало будувати партнерські відносини з Еспоо - найтехнологічнішим містом Фінляндії. Ми стали містами-побратимами. Наші заклади культури та освіти тепер активно сприяють ознайомленню криворіжців із фінською культурою, традиціями, мистецтвом.

 Сьогодні учні ліцею «Кредо» отримали можливість побачити фінську природу крізь об’єктив юних фінських фотографів. Діти обмінялися враженнями.

 В онлайні з учасниками заходу поспілкувалася українська журналістка, а зараз кореспондентка Національної телерадіомовної компанії Фінляндії YLE, Галина Сергєєва. Вона відповіла на запитання дітей про фінську культуру та побут.

1684506647386501.mp4

Науковий пікнік!

Сьогодні в нашому Криворізькому ліцеї «Кредо» відбулася дивовижно захоплююча подія, що заражає творчістю, надихає на звершення і дає неймовірний поштовх до досліджень світу внутрішнього «я можу все!» та навколишнього світу наук, мови, історії та світу штучного інтелекту. Це наш неймовірний Науковий пікнік!

Сьогодні був відпочинок з можливістю поринути у світ науки, зрозуміти що наука це не щось супер далеке, неосяжне та незрозуміле, а це пояснення того що нас оточує, це можливість пізнати себе та зрозуміти навколишній світ.

Саме сьогодні поринувши в світ пізнання на Науковому пікніку діти мали можливість не лише познайомитись з нашими викладачами та напрямками які ті викладають, але й визначитись з напрямком в якому вони б хотіли розвиватись і пізнавати все більше і більше . Це було занурення в світ фізичних та хімічних процесів, відвідини замку чарівних знань з  географією та англійською, світу сучасних мереж і використання штучного інтелекту, повернення в минуле та відтворення подій історії, захоплююча подорож книжковим світом, створення неймовірно гарних об’ємних робіт з матеріалів що навколо, різноманітність фізичного виховання та перевірка себе на те що може моє тіло.

Дякуємо за чудовий день! Чекаємо на нові зустрічі!

Нових звершень! Натхнення та творчості!


Відбувся відбір та замолення підручників

Відбір та замовлення підручників 19.05.23.pdf
Протокол педради 10 кл.підр..docx

День цивільного захисту (05.05.23)

5 травня у криворізькому ліцеї "Кредо" був проведений "День цивільного захисту" із практичним відпрацюванням освітніх питань з цивільного захисту, безпеки життєдіяльності, порядку дій персоналу та здобувачів освіти на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру та небезпечних подій, надання домедичної допомоги на дошпитальному рівні, з урахуванням вимог безпеки під час особливого періоду 


Криворізький ліцей «Кредо» КМР щиро вітає ученицю 11-В класу 

Істратій (Білоус) Софію 

із зайнятим ІІІ місцем на обласному турі конкурсу-захисту  Дніпропетровського відділення  Малої академії наук України в секції «Літературна творчість». Вона презентувала свою поезію.

   Бажаємо Софії творчих досягнень і нових злетів.

Інформація для випускників

Інформаційний лист навчальний заклад Нац_Поліція.pdf

Учні та вчителі Криворізького ліцею "Кредо" охоче приєдналися до написання радіодиктанту  присвяченому Дню української писемності та мови 

Міський челендж до Дня української писемності та мови

Учні Криворізького ліцею "Кредо" підготували та провели флешмоб у рамках проведення Міського челенджу до Дня української писемності та мови.

З 31 жовтня по 4 листопада в Криворізькому ліцеї «Кредо» проходив "тиждень психології". Тиждень був дуже насиченим на заходи. В  КЛ «Кредо» стартували акції «Лист захиснику» та «Подаруй оберіг солдату». Ліцеїсти  пишуть листи солдатам  та власноруч виробляють оберіги з Українською символікою.