Психологічна служба

Facebook

Третяк Сергій Вікторович

Практичний психолог вищої категорії, психолог-методист, дійсний член  Асоціації дитячих та сімейних психологів України та Національної психологічної асоціації

    Якщо Ви освічені, активні батьки, читаєте багато літератури про дітей та сімейні відносини, якщо вам потрібна професійна психологічна інформація, якщо ви добре пам’ятаєте своє дитинство та наповнені рішучістю виплекати власну дитину в любові та порозумінні, якщо вам цікаво зрозуміти сутність речей і ви не чекаєте порад, а бажаєте розібратися в тому що відбувається – запрошую до співпраці.

    Радий Вас бачити на сторінці Психологічної служби сайту Криворізького ліцею КРЕДО.

    Я, Третяк Сергій Вікторович, працюю практичним психологом.

   У 1991 році закінчив біологічний факультет Дніпропетровського Державного університету  за спеціальністю «Фізіологія тварин та людини», спеціалізація «Нейрофізіологія» та у 2003 році отримав спеціальність психолога у Таврійському національному університеті. З 1992 року працюю в освіті. Практичний психолог вищої категорії, психолог-методист, дійсний член  Асоціації дитячих та сімейних психологів України та Національної психологічної асоціації.

    З ким я працюю? Хто мої клієнти??? Це ліцеїсти, їх батьки та вчителі.

    Крім діагностичної роботи та корекції я консультую дітей та дорослих. Якщо у вас виникають питання до практичного психолога, запрошую до мене на зустріч, і ми з вами все обговоримо.

   За окремим графіком проводжу тренінги, семінари, консультації не тільки для ліцеїстів, але й батьків та вчителів.